Z kotem Amadeuszem.

Utworzono dnia 12.06.2023

Z kotem Amadeuszem.

Przez cały rok szkolny 2022/2023 uczniowie z klasy I a sumiennie realizowali ogólnopolski projekt edukacyjny „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. W ramach projektu uczniowie wykonywali szereg zadań i podejmowali się różnych działań, które wymagały od nich dużej wytrwałości i odwagi. Każde zadanie było bardzo wartościowe. Uczniowie mieli przede wszystkim okazję kształtować umiejętność rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Wspólnie z bohaterem pobudzaliśmy poczucie własnej wartości, wzmacnialiśmy swoje zdrowie psychiczne, kształtowaliśmy postawy prospołeczne oraz uczyliśmy się jak rozwiązywać problemy.

Efekty naszej pracy można obejrzeć tutaj: