Utworzono dnia 22.12.2017

WARSZTATY JĘZYKOWE

20 grudnia 2017 r. uczniowie drugich klas gimnazjalnych z Lubicza i Łubianki spotkali się na bożonarodzeniowych warsztatach językowych.  Zajęcia miały na celu podniesienie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim, wykorzystanie wiedzy i umiejętności poza typowymi zajęciami szkolnymi oraz integrację grupy rówieśniczej.

Młodzież wykorzystała „burzę mózgów” do przygotowania mapy z jak największą ilością słownictwa związanego z Bożym Narodzeniem, opisywała przygotowaną przez siebie wcześniej kartkę świąteczną, uzupełniała teksty piosenek świątecznych oraz  pisała krótką pracę na wybrany przez siebie temat. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania.

Na zakończenie uczniowie z Łubianki podjęli swoich kolegów i koleżanki słodkim poczęstunkiem.

Mamy nadzieję na kontynuację współpracy obu szkół.

Magdalena Machtel – Nagorzycka

Elżbieta Zglinicka