Utworzono dnia 22.11.2015

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ GMINNĄ

W czwartek 24.09.2015r funkcjonariusze Straży Gminnej w Łubiance odwiedzili uczniów klas I-III naszej szkoły.

Celem wizyty było zapoznanie dzieci z zasadami zachowania bezpieczeństwa w ruchu pieszych na drodze. Dzieci wykazały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Podczas spotkania ze strażnikami maluchy mogły zadawać pytania i dowiedzieć się, jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych. Prowadzący opowiedzieli o tym, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i udzielali dzieciom wskazówek - co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Zainteresowanie wzbudziła prezentacja znaków drogowych, jednak największą atrakcją okazała się niespodzianka na koniec: każdy mały uczestnik otrzymał opaskę odblaskową, która poprawi widoczność dzieci na drodze.

Utworzono dnia 22.11.2015, 17:06

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.