Utworzono dnia 08.09.2015

Spotkanie z policjantem.

8 września 2015r. uczniowie  klasy II a naszej szkoły gościli funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Chełmży pana st. asp. Szymona Bartnika oraz dzielnicowego. Wizyta była związana z przeprowadzeniem pogadanki z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z panem policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę. Ponadto pan policjant podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe oraz zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi. Spotkanie to przyczyniło się do utrwalenia wiedzy uczniów na temat ich bezpieczeństwa.

Utworzono dnia 22.11.2015, 16:52

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.