Utworzono dnia 12.06.2023

Ośrodka „Hullo” w Lubawie

W dniu 17 maja 2023r. uczniowie klas piątych i czwartej ‘b’ uczestniczyli w wyjeździe do Ośrodka „Hullo” w Lubawie. Pobyt rozpoczęliśmy seansem w kinie sferycznym. Później spędziliśmy czas w pokoju laserowym, gdzie mogliśmy się poczuć jak bohaterowie filmów akcji pokonując labirynty na trzech różnych stopniach trudności. Kolejną atrakcję stanowił pokój VR. Tam dzieci korzystały ze specjalnych foteli grając w najnowsze gry lub uczestnicząc w symulatorach lotów. Miło spędziliśmy również czas w laboratorium chemicznym wykonując ciekawe eksperymenty. Na koniec wszyscy próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej.

Utworzono dnia 12.06.2023, 13:22