Niestraszne dla małych dzieci są eksperymenty.

Utworzono dnia 21.10.2015

Niestraszne dla małych dzieci są eksperymenty.

Najlepiej się uczyć poprzez eksperyment i zabawę. 21 października uczniowie klas I i II naszej szkoły odkrywali tajemnice światła i barwy na warsztatach finansowanych w ramach ,,Inicjuj z FIO’’. Celem tych warsztatów było podniesienie poziomu wiedzy i zainteresowania uczniów naukami przyrodniczymi i ścisłymi. Zajęcia w atrakcyjnej formie prowadzili doświadczeni animatorzy KP Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych. W przystępny sposób wyjaśniali często skomplikowane zjawiska. Licznie zgromadzeni uczniowie wykazali duże zainteresowanie omawianymi zagadnieniami i z ochotą oraz wielkim zaangażowaniem i uśmiechem wykonywali przygotowane dla nich zadania.

Niestraszne dla ma

Utworzono dnia 22.11.2015, 16:09

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.