Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenki świątecznej w języku obcym „Christmas Carol”

Utworzono dnia 06.02.2024

???? Wspaniała atmosfera ogarnęła naszą szkołę podczas konkursu kolęd i piosenki świątecznej "Christmas Carol". ????????

Z dumą ogłaszamy, że Szkoła w Łubiance była organizatorem drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Piosenki Świątecznej w języku obcym „Christmas Carol”.

Wśród uczestniczących szkół znaleźli się utalentowani uczniowie z Wybcza, Warszewic, Łubianki i Brąchnowa! ????????????????

Panowała tu niesamowita atmosfera świąteczna, a nasi młodzi artyści rozświetlili scenę swoimi talentami muzycznymi, tanecznymi i językowymi. ????????????

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za niezwykle wysoki poziom artystyczny ich wystąpień. ???????? Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie i inspirację. ????

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Danuty Kwiatkowskiej, Radnej Powiatu Toruńskiego oraz Dyrektor Biblioteki Centrum Kultury w Łubiance za przewodniczenie obradom JURY.

Nasze serca ponownie mocniej zabiły w rytm świątecznej muzyki. ???????? Niech ta radość towarzyszy nam przez cały okres świąteczny i dalej!

A oto wyniki konkursu:

Kategoria klas 1-3:

Szkoła Podstawowa w Wybczu

opiekun: p. Monika Drużyńska

1. Nikodem Rusin

2. Dominik Wiśniewski

3. Stanisław Pernak

„Christmas makes me sing”

Szkoła Podstawowa w Łubiance

Szkoła Podstawowa w Brąchnowie

opiekun: p. Jolanta Welerowicz

1.Anastazja Suchowiecka