II ognisko integracyjne dla uczniów klas I a oraz II a i ich rodziców.

Utworzono dnia 24.10.2015

II ognisko integracyjne dla uczniów klas I a oraz II a

i ich rodziców.

Dnia 24 października, wychowawczynie klas I a oraz II a - p. E .Kowalik,  p. P. Wiatr i p. M. Wiatr, wraz z rodzicami zorganizowali II spotkanie integracyjne dla swoich uczniów . Impreza miała miejsce na boisku w Łubiance i od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko uczniów, ale i rodziców. W sumie wzięło w niej udział 45 osób. Spotkanie rozpoczęło się rajdem pieszym ze szkoły do Gminnego Parku Kultury. Po przybyciu na miejsce, rodzice wraz z dziećmi brali udział w rozgrywkach i zabawach sportowych z piłkami. Walka była bardzo zacięta, a przy tym wiele radości i śmiechu. Następnie przyszedł czas na ognisko z kiełbaskami, które przygotowali tatusiowie a mamusie zadbały o coś słodkiego. Pozwoliło ono na chwilę wytchnienia dla rozbawionych uczestników spotkania.  Było przesympatycznie, a zarówno rodzice jak i uczniowie wyrazili nadzieję, że spotkanie takie oby nie było ostatnie.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc i wspólną zabawę.

II ognisko integracyjne dla uczniów

Utworzono dnia 22.11.2015, 23:11

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.