Festyn Ekologiczny w Osadzie Leśnej Barbarka - ,,Jestem Eko".

Utworzono dnia 10.09.2015

Festyn Ekologiczny w Osadzie Leśnej Barbarka - ,,Jestem Eko".

10 września 2015 r. uczniowie klasy I a oraz II a wraz z opiekunami paniami Ewą Kowalik, Patrycją Wiatr i Małgorzatą Wiatr wzięli udział w Festiwalu Jestem EKO. Festiwal odbywał się na ,,Barbarce i został zorganizowany w ramach kampanii informacyjno – promocyjnej, której celem jest kształtowanie postaw ekologicznych wśród dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów. Nasi uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych zajęciach , brały między innymi udział w warsztatach ornitologicznych, fotograficznych, muzycznych, quizie przyrodniczym oraz podchodach. Uczniowie mieli także okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat elektroodpadów oraz zasmakować ekologicznej żywności regionalnej. Dużo radości sprawiły uczniom zawodyarrow-10x10.png soprtowe, w których była ogromna rywalizacja wśród różnych szkół. Po raz kolejny okazało się, że nauka jest przyjemnością!

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.