Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach szybkich

Utworzono dnia 11.01.2023

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach szybkich.

W piątek 21.10.2022. reprezentacja szachistów z Szkoły Podstawowej imienia

Janusza Korczaka uczestniczyła w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Powiatu Toruńskiego w szachach szybkich. Turniej szachowy rozgrywany był w Czernikowie a reprezentację naszej szkoły stanowili :

W Igrzyskach Dzieci: Maria Król, Joanna Burzańska, Zuzanna Grzeszkiewicz, Oliwier Lewandowski, Aleksander Bałos, Hubert Mięsikowski, Jacek Bajko, Antoni Bajko, Jan Burzański.

W Igrzyskach Młodzieży: Klaudia Grabowska, Piotr Gałka, Paweł Cisoń, Jakub Laskowski, Antoni Lubawiński.

W rozgrywkach drużynowych obie drużyny zarówno młodsi jak i starsi zdobyły puchar zajmując pierwsze miejsce wśród szkół Powiatu Toruńskiego.

W rozgrywkach indywidualnych miejscami na podium mogą  pochwalić się następujący uczniowie :

Maria Król –I miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2010 i młodsi.

Zuzanna Grzeszkiewicz- II miejsce  w kategorii dziewcząt 2010 i młodsi

Jacek Bajko –I miejsce w kategorii chłopców rocznik 2010 i młodsi

Oliwier Lewandowski – II miejsce w kategorii chłopców rocznik 2010 i młodsi

Hubert Mięsikowski – IV miejsce w kategorii chłopców rocznik 2010 i młodsi

Klaudia Grabowska –II miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2008-2009.

Piotr Gałka –III miejsce w kategorii chłopców rocznik 2008-2009.

Zdobycie I miejsca zakwalifikowało obie drużyny do mistrzostw województwa Kujawsko –Pomorskiego które odbędą się w listopadzie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.