Utworzono dnia 23.06.2017

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

Dnia 16 marca 2017 r. odbyła się XXVI edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Konkurs ten wśród uczniów naszej szkoły cieszy się od lat wielką popularnością. W tym roku we współzawodnictwie matematycznym wzięło udział 50 uczniów.

Oto wyniki konkursu:

Dyplom i nagrodę I stopnia za wynik bardzo dobry uzyskała Zuzanna Peplińska z klasy
V b – kategoria Beniamin. W dwóch poprzednich latach uczennica otrzymywała wyróżnienia. Składamy Zuzi serdeczne gratulacje!

Ponadto za najwyższe wyniki w szkole nagrody otrzymują: Wiktoria Myślińska, Mikołaj Wojtynek i Agata Młodzianowska - w kategorii Beniamin oraz Filip Jędras w kategorii Kadet. Gratulujemy nagrodzonym. Wszystkim pozostałym życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu Kangur Matematyczny.

Opiekunem osób nagrodzonych jest Danuta Wodzyńska.

Utworzono dnia 23.06.2017, 23:04