Utworzono dnia 12.07.2017

Wycieczka do Zakopanego

W dniach 13.06. – 18.06.17 r. odbyła wycieczka do Zakopanego. Wzięli w niej udział uczniowie klas drugich gimnazjum oraz III b gimnazjum. Opiekę nad młodzieżą sprawowali p. Agnieszka Szewczyk, p. Elżbieta Mazurek oraz p. Marcin Makowski. Kierownikiem i organizatorem wycieczki była p. Katarzyna Filipczak.  Wyjazd do Zakopanego został poprzedzony akcjami zbierania pieniędzy, które trwały od lutego do czerwca i zasiliły konto wycieczki.

Pierwszego dnia wycieczki zdobyliśmy Gubałówkę. Po dotarciu na szczyt największą atrakcją okazał się zjazd saneczkowy. W kolejnych dniach odwiedziliśmy Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, schronisko górskie ,,Murowaniec” oraz Czarny Staw Gąsienicowy. Ostatniego dnia wycieczki koiliśmy bóle mięśni w czasie pobytu na Termach w Chochołowie.

Elżbieta Mazurek

Katarzyna Filipczak