Utworzono dnia 21.06.2018

Wycieczka do Trójmiasta

W dniach 30 maja – 1 czerwca 2018 roku odbyła się wycieczka do Trójmiasta, w której udział wzięli uczniowie klasy III b gimnazjum pod opieką p. Katarzyny Filipczak i p. Rafała Cieślaka.

Mieszkaliśmy w Studenckim Domu Marynarza w Gdyni usytuowanym tuż przy plaży, z której uroków w wolnym czasie bardzo chętnie korzystaliśmy.

Zgodnie z planem wycieczki pierwszego dnia udaliśmy się do Aquaparku w Redzie, w którym ogromne wrażenie zrobił na nas zjazd podświetlonym tunelem prowadzącym przez rajskie akwarium, w którym pływały prawdziwe rekiny.

Kolejnego dnia wybraliśmy się do Sopotu, gdzie mieliśmy okazję przespacerować się najdłuższym molo nad Bałtykiem.

Ostatniego dnia wycieczki udaliśmy się do Gdańska, gdzie odebraliśmy wspaniałą lekcję historii w Muzeum II Wojny Światowej.

Wycieczka nad morze będąca ostatnim akcentem wspólnych wojaży na długo pozostanie w naszej pamięci.

Katarzyna Filipczak

Utworzono dnia 21.06.2018, 23:06