Wojewódzki Konkurs na Wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej

Utworzono dnia 03.01.2018

Od kilku lat nasza uczennica –Aleksandra Krupa -  bierze udział w Wojewódzkim Konkursie na Wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej  organizowanym przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Przysieku. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród laureatom odbyło  się podczas Jarmarku Adwentowego, 16 grudnia 2017roku. Jury bardzo wysoko oceniło artystkę z naszej szkoły przyznając jej I miejsce. Przygotowanie takiej szopki zajęło Oli około 2 miesięcy. Postacie zostały wykonane z masy papierowej, a tłem była stara deska.

Dziękujemy Aleksandrze za ciężką pracę i wytrwałość  oraz  za godne reprezentowanie Szkoły Podstawowej w Łubiance.

Gratulujemy!

S. Kardas

Wojewódzki Konkurs na Wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej S. Kardas

Utworzono dnia 03.01.2018, 23:53

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.