WIELKI REMONT I MODERNIZACJA ZESPOŁU SZKÓŁ W ŁUBIANCE

Utworzono dnia 31.05.2017

WIELKI  REMONT I MODERNIZACJA ZESPOŁU SZKÓŁ W  ŁUBIANCE

W miesiącach wakacyjnych w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance zostanie przeprowadzony kapitalny remont i modernizacja całego obiektu szkolnego.

W ramach termomodernizacji zostanie wymieniona instalacja elektryczna oraz sieć centralnego ogrzewania z nowym źródłem ciepła – montażem pomp ciepła.

W budynku zostanie wymieniona cała stolarka drzwiowa, zamontowane będą nowe posadzki oraz wymalowane wszystkie pomieszczenia szkolne. We wrześniu planowany jest także remont stołówki i sali gimnastycznej z modernizacją parkietu włącznie.

Ten ogromny zakres prac ze względów organizacji pracy szkoły musi być wykonany w czasie dwóch miesięcy! Cały obiekt musi zostać ostatecznie przygotowany do remontu w ostatnim tygodniu czerwca. W związku z tym zapraszam wszystkich, którzy mogą odpłatnie pomóc w przenoszeniu mebli i sprzętu z sal lekcyjnych do sali gimnastycznej, a jednocześnie chcą zasilić swój własny wakacyjny budżet do kontaktu telefonicznego lub osobistego ze szkołą. Tel. 56 674 80 30 lub 56 674 80 31.

Jacek Żebrowski – dyrektor ZS