WARSZTATY JĘZYKOWE

Utworzono dnia 10.05.2018

WARSZTATY JĘZYKOWE

Grupa uczniów z klasy siódmej naszej szkoły jak co roku uczestniczyła w Międzygminnych Warsztatach Językowych, które odbyły się w zeszły piątek 27 kwietnia w Lubiczu Górnym. W tym roku warsztaty były poświęcone Stanom Zjednoczonym. Nasi uczniowie przygotowali prezentację multimedialną nt. sławnych Amerykanów oraz tradycyjny strój amerykański wraz z opisem w języku obcym. Oprócz tego mieli możliwość sprawdzenia i rozwijania swoich umiejętności słuchania ze zrozumieniem, mówienia i pisania w języku angielskim. Tegoroczny program spotkania został wzbogacony o zadania z zastosowaniem technologii informacyjnej i komunikacyjnej, co dało dużo dobrej zabawy uczniom. Jednym z nich było pokonanie toru z przeszkodami przy pomocy robota w celu rozwiązania gramatycznej układanki a drugim praca w grupie na platformie Duolingo.

Magdalena Machtel-Nagorzycka

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.