VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Utworzono dnia 01.10.2017

29 września obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

W tym dniu został przeprowadzony przez Koordynatowa egzamin z tabliczki mnożenia dla klas III Szkoły Podstawowej. Do egzaminu przystąpiło 28 uczniów.  Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia”  zdobyło 23 uczniów, którzy otrzymali Certyfikaty oraz odznaki. Dzięki wspólnej zabawie, łączymy się z ludźmi na całym świecie. Propagujemy uczenie się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji . Miejmy nadzieję, że to matematyczne święto, wejdzie na stałe do naszego szkolnego kalendarza.

Gratuluję Mistrzom i dziękuję za udział.

Patrycja Wiatr - Błażejewska

Utworzono dnia 01.10.2017, 18:07