Utworzono dnia 13.02.2017

Święto Babci i Dziadka

to jedna z uroczystości, która stała się tradycją. Już po raz 3 uczniowie klasy III a zaprosili w dniu 18 stycznia swoje babcie i dziadków, aby mogli podziwiać występy swoich kochanych wnuków. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani wychowawczyni Małgorzata Wiatr, składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Warto zaznaczyć, że każdy z uczniów wziął czynny udział w przedstawieniu.

Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne pt.,, Film o rodzinie”. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Utworzono dnia 13.02.2017, 00:27