Utworzono dnia 13.05.2018

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ I HARCERSKIEJ

12 maja 2018 roku uczniowie kl. 0 a wzięli udział wVI Spotkaniu przy Piosence Religijnej i Harcerskiej, które odbyło się w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Wiatr wystąpiły z repertuarem ,,Gdy na morzu wielka burza” i ,, Dobrze, że jesteś” oraz zatańczyły ,,Krakowiaka”, którym urzekli wszystkich zgromadzonych. Publiczność podziękowała naszym maluchom gromkimi brawami a organizatorzy wręczyli wszystkim upominki. Po zaprezentowaniu się wszystkich zespołów przy integracyjnym spotkaniu z rodzicami, organizatorami, mogliśmy skosztować pysznych słodkości oraz kiełbaski z grilla.

Utworzono dnia 13.05.2018, 23:53