Podsumowanie projektów gimnazjalnych zrealizowanych przez uczniów klas II

Utworzono dnia 06.07.2018

19 czerwca w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektów gimnazjalnych zrealizowanych  przez uczniów klas II pod opieką nauczycieli. Dobór tematu, zaangażowanie w wykonanie i sposób prezentacji był oceniany przez jury, które tworzyły: pani Agnieszka Szewczyk, pani Bogumiła Surowiec i pani Katarzyna Bakare. Zwyciężył projekt uczennic klasy II a:  Oliwii Lewandowskiej, Wiktorii Starszak, Maryny Młodzianowskiej i Julii Drążela, przygotowany pod kierunkiem pani Teresy Głębockiej. Autorki zaprosiły do udziału w projekcie uczniów naszej szkoły, którzy posiadają wyjątkowe zdolności, umiejętności lub hobby. Dzięki podjętej inicjatywie na scenie Biblioteki i Centrum Kultury w Łubiance zaprezentowali swoje talenty karatecy, muzycy, tancerze, i szachiści, a o pozostałych "wybitnych uczniach" dowiedzieliśmy się z prezntacji multimedialnej.

Bardzo ciekawe były też pozostałe projekty, których tematyka dotyczyła m.in. uzależnień XX wieku, atrakcji turystycznych znajdujących się na terenie gminy Łubianka i sławnych postaci ze świata muzyki.

Podsumowanie projektów gimnazjalnych zrealizowanych przez uczniów klas II

Utworzono dnia 06.07.2018, 18:58