Plastyczne zajęcia w czasie ferii

Utworzono dnia 11.03.2018

Plastyczne zajęcia w czasie ferii

W pierwszym dniu zimowych wakacji w naszej szkole zostały zorganizowane zajęcia plastyczne.  Uczniowie, którzy przyszli na zajęcia  malowali na tkaninie zorzę polarną. Piękne barwy młodzi artyści  uzyskali wykorzystując właściwości soku z czerwonej kapusty. Sok z cytryny sprawił, że powstawały piękne różowe kolory. Po dodaniu białka do soku z kapusty uzyskiwaliśmy kolor błękitny, a turkusy powstawały podczas dodawania wody z mydła. Podczas zajęć uczniowie poznali nowe techniki i środki malarskie, które przypadły im do gustu.

Zajęcia przygotowały i poprowadziły: pani Renata Pietrzykowska oraz Stanisława Kardas.

Zajęcia plastyczne w czasie ferii

Utworzono dnia 11.03.2018, 23:23