„Mieszkam w ciekawym miejscu – podobno kiedyś tutaj…”

Utworzono dnia 15.12.2016

Wyniki VIII edycji powiatowego konkursu plastycznego

„Mieszkam w ciekawym miejscu – podobno kiedyś tutaj…”

Cieszy nas fakt, że podobnie jak w poprzednich latach i w tej edycji konkursu nasi uczniowie znaleźli się w grupie laureatów. W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej zwyciężyły  dwie uczennice: Maria Zielińska z klasy V oraz Weronika Drążela z klasy VI. Natomiast Julia Krupa z klasy III gimnazjalnej została nagrodzona za dwie prace plastyczne. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 12 grudnia 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu. Dużo radości nagrodzonym sprawiła pięknie wydana przez Starostwo Powiatowe w Toruniu, książka „Bajki i legendy powiatu toruńskiego czyli podtoruńskie czary – mary”. W tej publikacji oprócz legend powiatu toruńskiego również zostały umieszczone ilustracje wykonane przez dziecii nadesłane na ubiegłoroczny konkurs. Jesteśmy dumni z naszych uczniów., ponieważ z Zespołu Szkół w Łubiance wybrano i umieszczono w książce aż pięć pięknych prac plastycznych.

Gratulujemy!

S. Kardas