IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej

Utworzono dnia 23.05.2018

21.05. 2018 r. w Zespole Szkół nr 10 w Toruniu odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej. Wzięło w nim udział 23 uczniów z 10  szkół.

Szkołę Podstawową w Łubiance reprezentowały: Maja Kluska z klasy VII, Kinga Śliwińska z klasy III b gimnazjum i Aleksandra Winiarska z klasy III a gimnazjum.

Jury, w skład którego weszli nauczyciele X LO w Toruniu i reprezentant wydawnictwa Oxford University Press, przyznało trzy wyróżnienia, dwa 3 miejsca, 2 drugie miejsca i jedno pierwsze.

Drugie miejsca zajęły : Kinga Śliwińska i Aleksandra Winiarska.  Gratulujemy!

Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez panie Magdalenę Machtel – Nagorzycką i Elżbietę Zglinicką.

IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej

Utworzono dnia 23.05.2018, 23:40

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.