Giełda Szkół

Utworzono dnia 06.04.2017

Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łysomicach

4.04.2017 r. Zespół Szkół w Łysomicach przygotował Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych skierowaną do uczniów klas III, którzy stoją przed trudnym wyborem dalszej drogi kształcenia. Nasi gimnazjaliści pojechali do Łysomic pod opieką swoich wychowawców i pedagoga szkolnego. W tym roku swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły z Torunia, Gronowa, Grubna, Bydgoszczy i Chełmży. Na specjalnie przygotowanych stoiskach uczniowie i nauczyciele promowali zalety kształcenia w swoich placówkach.  Nasi uczniowie wykazali duże zainteresowanie przedstawianymi szkołami i wyjazd uznali za bardzo ciekawy.

mgr inż. Anna Socha

Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łysomicach

Utworzono dnia 06.04.2017, 08:26

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.