Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców.

Utworzono dnia 12.01.2018

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, i magii

22 grudnia 2017r. dzieci  z Oddziału Przedszkolnego z siedzibą w Zamku Bierzgłowskimprzedstawiły Jasełka dla swoich rodziców. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy,  Józefa,  Maryi  z dzieciątkiem  i Trzech Króli. Po części artystycznej dzieci podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Rodzice otrzymali własnoręcznie upieczone pierniczki.  Wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i cieszyli się tą chwilą jakże ważną dla każdego z nas.

Emilia Ziółkowska