Czarno-białe obrazy z życia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Utworzono dnia 05.03.2018

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
„Czarno-białe obrazy z życia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego”

W dniu 23 lutego 2018r. w Sali Wielkiej Dworu Artura w Toruniu odbyły się Diecezjalne obchody 73 rocznicy śmierci bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego,  męczennika II wojny światowej, patrona kapłanów i harcerzy.

Podczas tej uroczystości wręczono nagrody w konkursie plastycznym. Jury przyznało I nagrodę Amelii Wszelaki z klasy VII oraz III nagrodę Joannie Górnej z klasy VII. Gratulujemy.

Organizatorzy konkursu: Szkoła Podstawowa nr 19 w Toruniu oraz Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Teresa Głębocka

Czarno-białe obrazy z życia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego